Veselá kavárna ®

byla založena jako jedna z prvních dětských kaváren v Brně a úspěšně funguje již od roku 2006. Veselou kavárnu najdete v Brně - Řečkovicích na Měřičkově ulici 18. Podrobnější informace o tom jak se do naší dětské kavárny dostanete, včetně otevírací doby najdete v sekci Kontakty. Stůl si u nás můžete rezervovat hned a jednoduše pomocí formuláře.

Veselá kavárna Vám a Vašim dětem nabízí mimo jiné velký herní kout pro děti, možnost uspořádat oslavu a o víkendu dětská divadelní představení.

Veselá kavárna

Dětská (baby) kavárna

byla navržena tak, že v centru kavárny je velký herní kout s dostatečným množstvím malých i velkých hraček a prolézačkou pro děti. Okolo herního koutu jsou pak rozmístěny stoly, umožňující rodičům užívání si kavárenské pohody a přitom mohou neustále bezpečně sledovat své hrající si děti.

Na kraji herního koutu jsou také malé stolky a židličky, kde děti malují, vybarvují omalovánky, skládají, modelují nebo si prohlíží knížky. V samostatném rohu je umístěn velký bazén s barevnými kuličkami.

V naší dětské kavárně pro vás máme nachystán přebalovací pult s plenami a ubrousky, stejně jako židličky, nočníky a jiné dětské vybavení. Herní kout kavárny je vybaven převážně kvalitními hračkami značky Little Tikes, které nám dodala firma 4kids. Hračky jsou v naší kavárně pravidelně kontrolovány a vyměňovány za nové.

Za využití herního koutku a hraček u nás zaplatíte jeden z nejnižších poplatků 39,- Kč za dítě. Navíc Vás může potěšit, že část z tohoto poplatku věnuje Veselá kavárna na dobrou věc - konkrétně v roce 2010 jsem podpořili Dětský domov Dagmar v Brně, dále jsem v roce 2010 přispěli na programy UNICEF a v letech 2011 až 2013 jsme věnovali 10% z poplatku za využití herního koutku do Nadace Terezy Maxové Dětem, na programy zaměřené na Jihomoravský kraj!

Dětská kavárna podporuje děti!

Protože chceme pro děti v naší kavárně zajistit co nejlepší podmínky, provádíme kromě každodenního kompletního úklidu také pravidelné tepování koberce v herním koutku a desinfekci všech hraček. A aby se dětem ve Veselé kavárně co nejlépe dýchalo, nainstalovali jsme zde čističku vzduchu Electrolux Aircleaner Oxygen.

Do herního koutku ale i po celé ploše kavárny je z hygienických důvodů zakázán vstup v botách, proto pro rodiče, kteří budou chtít do koutku vstoupit, máme nachystány k zapůjčení papuče a pro všechny dospělé jsou hned u vchodu k dispozici jednorázové návleky na obuv. Pro děti doporučujeme vzít s sebou přezůvky, ale i pro děti máme papučky k zapůjčení.

Dětská (baby) kavárna

Věrnostní klub a dětská divadelní představení ve Veselé kavárně Brno

Protože pravidelných zákazníků naší kavárny si vážíme, připravili jsme pro vás, kdo k nám chodíte častěji a registrujete se u obsluhy, Věrnostní klub Veselé kavárny. Výhody jsou následující: sleva 20% z poplatku za využití herního koutku, sleva 20% na předprodej vstupenek na kulturní akce, dřívější informace o chystaných akcí v kavárně, pravidelné informace o poledním menu na mail, sleva u našich partnerů a další.

Zeptejte se obsluhy na Věrnostní klub Veselé kavárny a začněte využívat své výhody u nás naplno!

Dětská divadelní představení se stala nedílnou součástí víkendů v naší dětské kavárně. Program toho co a kdy se děje najdete v sekci Program. Nejsme klasické divadlo, proto k nám můžete zavítat i s nejmenšími diváky, kteří nevydrží celé představení a odskočí si na chviličku ze svého místa v hledišti. Nebo si naopak přijďte v pohodě vypít kávičku, zatímco vaše děti budou prožívat veselá pohádková dobrodružství. Velice oblíbené jsou také karnevaly či plesy strašidel, kdy se děti převléknou za své oblíbené hrdiny, zatančí si, zasoutěží a užijí si společně zábavu. Tradiční je také náš Svatomartinský lampionový průvod spojený s ohňovou show a ochutnávkou mladých vín pro dospělé.

Věrnostní klub a dětská divadelní představení

Nabídka kávy, nápojů a teplých jídel ve Veselé kavárně Brno

Naše dětská kavárna nabízí, kromě odpočinku pro velké a vyžití pro malé, také velký výběr káv kvalitní italské značky Pavin Caffé, ve všední dny polední menu a teplá jídla, nejrůznější teplé i studené nápoje, koktejly, čerstvé džusy, alkoholické nápoje, zmrzlinové poháry, čerstvé zákusky a další pochutiny pro malé i velké.

Naší chloubou jsou vynikající vína z vinařství Holánek (obec Ivaň v mikulovské vinařské podoblasti).

Oslavy narozenin, párty a večírky ve Veselé kavárně Brno

Samozřejmostí je možnost pořádání narozeninových oslav, dětských párty či večírků. Na ceny za poskytované služby a možnosti pronájmu celé kavárny se můžete podívat do sekce Oslavy. Na volné termíny a pro další podrobnosti či vysvětlení se prosím informujte přímo v naší dětské kavárně případně mailem info@veselakavarna.cz nebo na tel.: 774 678 469.

Oslavy narozenin, párty a večírky

Wi-Fi a internet zdarma ve Veselé kavárně Brno

Prostory kavárny jsou v po celou otevírací dobu pokryty signálem Wi-Fi s rychlým připojením k internetu. Navíc je v kavárně k dispozici jeden počítač pro vyřízení vašich mailů či příležitostné surfování (zcela zdarma).

Nekuřácká a bezbariérová kavárna

Přístup do kavárny s kočárkem i na vozíku není problém. V prostorách celé dětské kavárny je zakázáno kouřit a z hygienických důvodů sem nesmí žádná zvířátka.

Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se, že jsme opravdu nejveselejší dětská kavárna v Brně!